Aquatime Su Arıtma

Müşterilerimizin sağlıklı bir su içmeyi sunmak. Aquatime Su Arıtma sistemiyle 1998 yılından bu yana hizmet vermeye başlamıştır. Aquatime Su Arıtma sistemleriyle tamamen doğal kaynak su kalitesinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Türkiye çapında öne çıkan su arıtma sistemleri sektörde hızla yerini almıştır. Aquatime Su Arıtma 1. olmaya aday firmalardan biridir.

Aquatime Su Arıtma olarak sektörde kendi ürünleri ile portföyünü zenginleşiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışı ile teknik servis hizmeti ile müşterilermizin memnuniyeti; bizim için en büyün değerdir. Sadece bölgesel değil ulusal alanda marka sahibi olabilmek, ürün çeşitlerimizi arttırıp herkese ver kesime ulaşmayı sağlamaktır.

Portfoyümüzü yükselterek gerek personelimizle gerek ürünlerimizle zirvede kalmayı hedeflemek ve sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Aquatime su arıtma sistemleri sektöründe; en kaliteli ve en sağlıklı su arıtmayı yapan cihazlarımızla, uzun yıllar sektörün lider firması olarak hizmet sunmaya devam etmektir.

Misyonumuz

Aquatime Su Arıtma Olarak;

  • Herzaman ve her daim kaliteli ve ekonomik ürünler sunmak
  • Müşterilerimizin istek ve taleplerine hızlı çözümler sunmak
  • Mümkün olan en lezzetli ve sağlıklı suları müşterilerimize sunmak
  • En çok güvenilen ve en çok tercih edilen bir marka olmak.
  • Asla ve asla kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızı bozmamak
  • Sizi ve sevdiklerinizi sağlıksız içme suyunun kötü etkilerinden korumak
  • Taleplere hızlı bir şekilde cevap verebilmek.

Partnerlerimiz

1998

Aquatime

Willkommen bei aquatime! Wir bieten umfassenden Service für Gas, Wasser und Heizung. Wir beraten Sie gerne persönlich und freuen uns auf Ihren Kontakt.
2005

Atlas Filtre

Con oltre 35 anni di esperienza nella produzione Atlas Filtri rappresenta il punto di riferimento nella filtrazione dell’acqua, leader nei settori domestico e industriale presente a livello mondiale attraverso una rete di distributori in più di 80 paesi.
2007

First Light

First Light Technologies is a Canadian company that designs and manufactures architectural-quality, parking lot and pedestrian-scale solar powered & high efficiency LED lighting products.
2010

Oltremare S.R.L

OLTREMARE is an Italian Company Founded in 1989 as a distributor of chemical products and manufacturer of spiral-wound reverse osmosis elements for the field of water treatment through its technical-oriented organization.
2011

Pentair

The world’s population is growing, and with it a global middle class will soon surpass four billion people. This profound shift in demographics puts tremendous stress on our water, food, and energy supplies.
2014

Puricom

“People-oriented “and “The pursuit of excellence” are important indicators of the spirit of Puricom’s corporate culture. A people-oriented business philosophy based on good faith, caring, and the pursuit of excellence is the fertile ground for innovation, quality, and service.
Su Arıtma Cihazı Satın Almak İçin Tıklayınız…
Tıklayınız